Raad van Bestuur

De Raad van Bestuur staat mee in voor het opstellen van een afgelijnd beleid en zorgt voor evaluatie en bijsturing waar nodig.

Samenstelling


Dagelijks bestuur

Martine Dom, voorzitter
Voorzitter Clubcommissie
martine@sneeuwsport.vlaanderen

Christophe De Groof, secretaris
Voorzitter Freestyle Commissie
christophe@sneeuwsport.vlaanderen

Verkozen bestuurders

Serge Van Puyvelde, bestuurder
serge@snowvalley-racingteam.be

Michael Bouas, bestuurder
michael@thecapitallink.com

Willem De Wachter, bestuurder
svl.willem@gmail.com

Commissievoorzitters en afgevaardigden

Stijn Urkens
Voorzitter Topsportcommissie
stijn@sneeuwsport.vlaanderen

Chris Masset
Voorzitter Technisch Alpijnse Commissie (ad-interim)
chris.masset@skynet.be

Dries Van Stevens
Voorzitter Jeugdsportcommissie
dries@zondal.be

Kim Semadeni
Voorzitter Opleidingscommissie
kim.semadeni@gmail.com

Mandaten

VoornaamNaam1e mandaat'16'17'18'19'20'21'22'23
ChristopheDe Groof02/03/2015
  x   x
MartineDom02/03/2015
  x   x
ChrisMasset

   x  
x
WillemDe Wachter26/03/2018
 x   x
SergeVan Puyvelde26/03/2014
 x   x
DriesVan Stevens21/03/2016x   x  
StijnUrkens20/03/2017 
x   x 
MichaĆ«lBouas20/03/2017 
x   x 
KimSemadeni26/03/2018

x


x


In het kader van "Goed Bestuur" wordt een trapsgewijze vervanging van de bestuursmandaten gehanteerd.
Good Governance Charter / Charter "Goed Bestuur" - functieprofielen RvB, gedragscodes trainers (Eng), atleten, personeel, ...

De leden van de Raad van Bestuur zetelen volledig belangenloos, zonder enige vorm van (verplaatsings)vergoeding, zitpenning of naturavergoeding.

Ere voorzitters (geen lid van de RvB)

Leo Samson
Ere-voorzitter

Alain De Greef
Ere-voorzitter
keyboard_arrow_up

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

{{ popup_title }}

{{ popup_close_text }}

x