Raad van Bestuur

Dagelijks bestuur

Martine Dom
Voorzitster Sneeuwsport Vlaanderen Raad van Bestuur
Voorzitster Alpijnse Ski Commissie

  • martine@sneeuwsport.vlaanderen 
Mandaat: 02/03/2015 -01/03/2019 - Vice-Voorzitter.
Sinds 29/05/2017: Voorzitter
Voorzitster Club Commissie

Christophe De Groof

Christophe De Groof  
Secretaris Sneeuwsport Vlaanderen
Voorzitter Freestyle Commissie

Mandaat:02/03/2015 - 01/03/2019
Functie ad-interim Secretaris


Verkozen bestuurders

Serge Van PuyveldeSerge Van Puyvelde
Bestuurder

Huidig mandaat : 25/03/2018 - 26/03/2022
Voorgaande mandaat : 26/03/2014 - 24/03/2018

Michael BouasMichael Bouas
Bestuurder

Mandaat : 20/03/2017 - 19/03/2021


Willem De Wachter
Bestuurder

Mandaat : 25/03/2018 - 26/03/2022


Commissievoorzitters/Afgevaardigden

Stijn Urkens
Voorzitter Topsportcommissie

Mandaat:20/03/2017 - 19/03/2021

Lucas Van Den Bogaert
Afgevaardigde a.i. Technisch Alpijnse Commissie 

Huidig Mandaat : 04/06/19 - 03/06/23

Dries Van StevensDries Van Stevens
Voorzitter Jeugdsportcommissie

Mandaat: 21/03/2016 - 20/03/2020

Kim Semadeni  
Voorzitter Opleidingscommissie

Mandaat : 25/03/2018 - 26/03/2022


VoornaamNaamFunctie1e mandaat201720182019202020212022
ChristopheDe GroofVoorzitter Freestyle commissie02/03/2015  x   
MartineDomVoorzitter Sneeuwsport Vlaanderen - Voorzitter clubcommissie02/03/2015  x   
LucasVan Den BogaertAfgevaardigde a.i. Technisch Alpijnse Commissie04/06/2019   x  
WillemDe WachterBestuurder 26/03/2018 x   x
SergeVan PuyveldeBestuurder26/03/2014 x   x
DriesVan StevensVoorzitter Beleidsfocussen-commissie 21/03/2016   x  
StijnUrkensVoorzitter topsportcommissie20/03/2017 x   x 
Michaƫl
BouasBestuurder20/03/2017 x   x 
Kim
Semadeni
Voorzitter Opleidingscommissie
26/03/2018

x


x


In het kader van "Goed Bestuur" wordt een trapsgewijze vervanging van de bestuursmandaten gehanteerd.
Good Governance Charter / Charter "Goed Bestuur" - functieprofielen RvB, gedragscodes trainers (Eng), atleten, personeel, ...

Ere voorzitters

(geen lid van de Raad van Bestuur)

Leo SamsomLeo Samsom
Ere-Voorzitter
Alain De GreefAlain De Greef
Ere-Voorzitter


keyboard_arrow_up

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Word lid

{{ popup_title }}

{{ popup_close_text }}

x